Superpuhas OÜ on 2019.  aastal loodud ettevõte ning meie
tegevusalaks on äri- ja eraklientide ruumide puhastamine 
HARJUMAAL.

Täname, et olete meid kiiresti omaks võtnud!


Meie ettevõte on loodud, et klient saaks võita aega ja väärtustada mugavust,
mis meie koristusteenusega kaasneb.
 
* Väärtustame Sinu soove.
* Me pakume erinevaid lahendusi, erinevateks olukordadeks.
* Oleme paindlikud!
* Puhastame ka ainult mõne ruumi sinu kodust/kontorist.

* Ei pea tellima tervet koristuspaketti.


Kui Sinu kodus on katlakivi või kaua seinud mustus, mis vajab pisut abikätt, siis pole mingit kahtlustki, et tuleme appi ja lahendame sinu probleemi!


Leiame parima võimaliku viisi, kuidas kodu/kontor teravalt puhas hoida!
Parim võimalik sünnib koos Sinuga! Arutame läbi, kuidas saaksime pakkuda Sinule sobivas mahus puhastusteenust. 

KODU

Iga kodu on väärt puhtust, sellel määral,et hellitada kodu koristaja kohale kutsumisega. Regulaarne või ühekordne puhastus kodus annab kodule palju sära juurde ja lihtsustab koristamist.

Kui Sa tunned,et oleks vaja ainult vannitoale suuremat tähelepanu pöörata,siis saab ka üksikuteks töödeks meid kohale kutsuda. Meil on palju võimalusi tööde teostamiseks.

Me teeme vastavalt soovile hea pakkumise. Meil on kliendi sõbralik lähenemine. Oleme avatud kliendi soovidele, et klient saaks koristusteenuse, mis oleks jõukohane ja lihtsustaks igapäevast toimetamist.


KONTOR

Pakume kontorile regulaarset koristusteenust.
Hooldatud saavad põrandad ja kappidelt saavad võetud tolmud.
Aknad saavad pestud vastavalt vajaduse/soovi tekkele, olenevalt sellest, kui kiiresti aknaklaasid määrduvad. Kõik on läbiräägitav.

Hooldame vajaduse põhiselt ka kontoritoole, külmkappe ja arvuteid pealmiselt.
Lisaks peseme nõud ja asetame nõud tagasi kappi, siis saate tulla hommikul ja töö on juba tehtud ning päev hakkab puhtas kontoris. Võta ühendust, et saada hinnapakkumine!
Filtreeri postitusi

Kodu on lemmik koht!

Mõnikord on mudased jalanõu jäljed suur probleem, eriti sügisel ja talvel, kus sademeid on palju. Ukse juurde võib panna niiske rätiku, kuhu jalanõud enne jalast äravõtmist ära pühkida. See takistab suuremal osal mustusest tuppa pääseda. Tulemus on mitmeid kordi puhtamad põrandad ja vähem stressi. Sama võib ka teha lemmikloomale, panna neile ukse ette mingisugune vanem rätik, millelt ta õuest tulles enne tuppa astumist üle käib (või aidata käpad puhtaks teha).
Pisikute vähemaks edasikandmiseks, tuleb käsi pesta päevas rohkem kui üks kord. Aja kokkuhoidmiseks võib kasutada seepe, mis on ühtlasi desinfitseeriva toimega.
Loe lisaks