Superpuhas OÜ on 2019.  aastal loodud ettevõte ning meie
tegevusalaks on äri- ja eraklientide ruumide puhastamine 
HARJUMAAL.

Täname, et olete meid kiiresti omaks võtnud!


Meie ettevõte on loodud, et klient saaks võita aega ja väärtustada mugavust,
mis meie koristusteenusega kaasneb.
 
* Väärtustame Sinu soove.
* Me pakume erinevaid lahendusi, erinevateks olukordadeks.
* Oleme paindlikud!
* Puhastame ka ainult mõne ruumi sinu kodust/kontorist.

* Ei pea tellima tervet koristuspaketti.


Kui Sinu kodus on katlakivi või kaua seinud mustus, mis vajab pisut abikätt, siis pole mingit kahtlustki, et tuleme appi ja lahendame sinu probleemi!


Leiame parima võimaliku viisi, kuidas kodu/kontor teravalt puhas hoida!
Parim võimalik sünnib koos Sinuga! Arutame läbi, kuidas saaksime pakkuda Sinule sobivas mahus puhastusteenust. 

KODU

Iga kodu on väärt puhtust, sellel määral,et hellitada kodu koristaja kohale kutsumisega. Regulaarne või ühekordne puhastus kodus annab kodule palju sära juurde ja lihtsustab koristamist.

Kui Sa tunned,et oleks vaja ainult vannitoale suuremat tähelepanu pöörata,siis saab ka üksikuteks töödeks meid kohale kutsuda. Meil on palju võimalusi tööde teostamiseks.

Me teeme vastavalt soovile hea pakkumise. Meil on kliendi sõbralik lähenemine. Oleme avatud kliendi soovidele, et klient saaks koristusteenuse, mis oleks jõukohane ja lihtsustaks igapäevast toimetamist.


KONTOR

Pakume kontorile regulaarset koristusteenust.
Hooldatud saavad põrandad ja kappidelt saavad võetud tolmud.
Aknad saavad pestud vastavalt vajaduse/soovi tekkele, olenevalt sellest, kui kiiresti aknaklaasid määrduvad. Kõik on läbiräägitav.

Hooldame vajaduse põhiselt ka kontoritoole, külmkappe ja arvuteid pealmiselt.
Lisaks peseme nõud ja asetame nõud tagasi kappi, siis saate tulla hommikul ja töö on juba tehtud ning päev hakkab puhtas kontoris. Võta ühendust, et saada hinnapakkumine!
Filtreeri postitusi

Jõulud ja ahjud

Jõulukaunistused veedavad suurema osa ajast kapis või pööningul peidus, oodates oma viit minutit kuulsust. Kuid ärge laske pidulikuks hooajaks oma kodu sära ära kaotada, ning ärge riputage määrdunud ja tolmuseid kaunistusi üles. Leidke endale aeg, et enne ehete üles riputamist lapiga ehted ära puhastada. Oma jõulukaunistusi sorteerides veenduge, et kõik ikka töötaks. Näiteks tuledel on kindel säilivusaeg. Proovige ennem üles riputamist, et kõik tuled töötaksid.Säästate aega ja kuusele jääb rohkem okkaid külge.
Loe lisaks