Kommenteeri
Mõnikord on mudased jalanõu jäljed suur probleem, eriti sügisel ja talvel, kus sademeid on palju. Ukse juurde võib panna niiske rätiku, kuhu jalanõud enne jalast äravõtmist ära pühkida. See takistab suuremal osal mustusest tuppa pääseda. Tulemus on mitmeid kordi puhtamad põrandad ja vähem stressi. Sama võib ka teha lemmikloomale, panna neile ukse ette mingisugune vanem rätik, millelt ta õuest tulles enne tuppa astumist üle käib (või aidata käpad puhtaks teha).
Pisikute vähemaks edasikandmiseks, tuleb käsi pesta päevas rohkem kui üks kord. Aja kokkuhoidmiseks võib kasutada seepe, mis on ühtlasi desinfitseeriva toimega.
Üks tähtsamaid asju, mida koristamise ajal teha saate, on puhastada vannituba võimalikult puhtaks ja hügieeniliseks ning säilitada puhtuse taset kogu perioodi vältel. Mitte ainult enda ja tuttavate jaoks, vaid ka mikroobide leviku tõkestamiseks on oluline säilitada puhas vannituba. Kasutage desinfitseerivaid puhastusvahendeid, et tagada vannituba puhas ja hügieeniline. Lihtsalt jälgige puhastusvahenditel olevaid juhiseid.Vannituba kipub hooletusse jääma just aja puuduse tõttu. Teostame ka seda üksikut puhastustööd. mille jaoks Sinul muidu aega pole.

Lisa kommentaar

Email again: